Dokumenty

W tym miejscy znajdziecie wszystkie pliki z zasadami gry, jak również z zasadami przeprowadzania turniejów i dokumenty zawierające odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zasady gry

Instrukcja (Kylo) – jeśli nie grałeś jeszcze w Star Wars: Przeznaczenie i chciałbyś poznać podstawowe zasady rządzące grą, zapoznaj się z tym plikiem. Na tych paru stronach jest zawarte wszystko, czego trzeba żeby rozpocząć swoją pierwszą rozgrywkę. Nie znajdziesz tu jednak szczegółowego wyjaśnienia reguł i opisanych wyjątków dotyczących poszczególnych kart.

Instrukcja (Luke) – nowa wersja podstawowych zasad. Instrukcja, która znajduje się w zestawach startowych z Lukiem oraz Boba Fettem.

Kompendium Zasad  (1.4) – to podstawowe źródło informacji dla graczy, którzy znają już grę i szukają dokładniejszego wyjaśnienia poszczególnych zasad. Poza szczegółowym słowniczkiem wszystkich zasad, znajdziesz tu także wariant rozgrywki dla wielu graczy i wyjaśnienie działania budzących wątpliwości karty z zestawu Przebudzeń.

Kompendium Zasad (1.7) – (wersja angielska)

Rywale – instrukcja znajdująca się w zestawie Rywale, opisuje zasady rozgrywania dwóch nowych formatów Draft i Sealed.

Zasady turniejowe

Podstawowe zasady turniejowe – zbiór zasad, który powinien znać każdy organizator turnieju. Ten dokument dotyczy nie tylko Star Wars: Przeznaczenia, ale wszystkich gier wydawanych przez Fantasy Flight Games.

Zasady turniejowe – po zapoznaniu się z podstawowymi zasadami turniejowymi, przed zorganizowaniem turnieju, należy przeczytać uważnie ten dokument. W nim znajdują się wszystkie zasady organizowania turniejów w Star Wars: Przeznaczenie.

Holocron Standard – zasady obowiązujące podczas turniejów w formacie Standard. (wersja angielska)

Holocron Trilogy – zasady obowiązujące podczas turniejów w formacie Trilogy. (wersja angielska)

Holocron Infinity – zasady obowiązujące podczas turniejów w formacie Infinity. (wersja angielska)

Dokumenty rankingowe

Regulamin Rankingu – Regulamin obowiązujący uczestników rozgrywek ligowych o Puchar Galakty.

Zasady ligi – Zasady rozgrywania ligi oraz rozgrywania turniejów w jej ramach w aktualnym sezonie.

Regulamin dla OT – Regulamin obowiązujący Organizatorów turniejów w ramach rozgrywek ligowych o Puchar Galakty.

Formularz rejestracyjny – Formularz rejestracyjny dla Organizatorów turniejów, który uzupełniają nowi gracze przed turniejem.

Materiały pomocnicze

Program turniejowy – Rekomendowany przez nas program do prowadzenia turniejów. Program posiada opcje generowania pliku turniejowego ułatwiającego wprowadzanie wyników do systemu rankingowego.

Poradnik dla OT – Poradnik dla organizatorów turniejów pokazujący jak wgrać wyniki turnieju do systemu rankingowego przy użyciu programu turniejowego.

Szkolenie Jedi – Regulamin oraz funkcjonowanie akcji promocyjnej dla sklepów oraz uczestników.