Turnieje Regionalne 2018

Już w najbliższym czasie odbędą się w Polsce trzy oficjalne turnieje rangi regionalnej! Mistrzostwa regionu to duże turnieje odbywające się w różnych częściach kraju z wyjątkowymi nagrodami do zdobycia. Zwycięzca turnieju regionalnego wygra m.in kartę „bye”, czyli pierwszoturowe zwycięstwo na Mistrzostwach Polski.  Zachęcamy wszystkich fanów gry do uczestnictwa w tych niepowtarzalnych turniejach! Poniżej w tabeli znajdziecie dokładne informacje dotyczące terminów rozgrywania konkretnych turniejów.

Przy okazji przypominamy, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się Bitwa o Pruszków, czyli duży turniej ze sporą pulą nagród. Więcej informacji znajdziecie tutaj: Facebook.

DataMiejsceOrganizatorInformacjeWyniki
04.02.2018GdańskShocklandFacebook
17.02.2018WarszawaStrefa MTGFacebook
17.03.2018KrakówHEXFacebook

wizualizacja nagród z zestawu regionalnego

Nagrody:

1 miejsce – trofeum, mata do gry, plastikowa karta promocyjna „Thrawn”, zestaw akrylowych żetonów obrażeń, karta promocyjna „Cierpliwość”, karta „bye” dająca pierwszorzutowe zwycięstwo podczas Mistrzostw Polski

2 miejsce – mata do gry, plastikowa karta promocyjna „Thrawn”, zestaw akrylowych żetonów obrażeń, karta promocyjna „Cierpliwość”

3-4 miejsce – mata do gry, plastikowa karta promocyjna „Thrawn, zestaw akrylowych żetonów obrażeń, karta promocyjna, „Cierpliwość”

5-8 miejsce – mata do gry, zestaw akrylowych żetonów obrażeń, karta promocyjna „Cierpliwość”

9-16 miejsce – zestaw akrylowych żetonów obrażeń, karta promocyjna „Cierpliwość”

Każdy uczestnik otrzyma kartę promocyjną „Cierpliwość””

 

piramida

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *