Premiera: Dziedzictwa

Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj swoją premierę ma nowy zestaw dodatkowy Dziedzictwo do Star Wars: Przeznaczenia, a także nowe zestawy startowe: Luke Skywalker i Boba Fett.

luke-skywalker-starter booster-dziedzictwa boba-fett-starter

Jednocześnie informujemy, że karty z nowego dodatku dostępne są w ramach przedpremiery, co oznacza, że nie są jeszcze legalne na oficjalnych turniejach. Jest to doskonała okazja, żeby zebrać i poznać karty, a także przetestować nowe talie przed nowym sezonem turniejów!

swd11_cardfan2

Wezwanie Mocy

luke-skywalker-starter boba-fett-starter

Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś swojej przygody z Star Wars: Przeznaczeniem, to teraz pojawił się zupełnie nowy sposób na wejście do gry. Do produktów startowych dołączają dwa nowe zestawy podstawowe – każdy z nim zawiera jedną talię gotową do gry, którą możecie rozbudować o dowolne zestawy dodatkowe.

Zestaw dla Jasnej Strony Mocy zawiera bohaterów Luke’a Skywalkera i Hana Solo. Ramię w ramię największe legendy Rebelii stawiają czoła wrogiemu Imperium, bandytom i gangsterom. Ci ostatni szczególnie przybrali na sile i postanowili wynająć jednego z najskuteczniejszych łowców nagród w galaktyce. W zestawie dla złoczyńców znajdziecie nie kogo innego jak Boba Fetta, groźnego najemnica wspieranego przez Weterana Szturmowców.

Więcej o nowych zestawach startowych można przeczytać tutaj.

Nowe Dziedzictwo

Zestawy dodatkowe z serii Dziedzictwo to 160 nowych wzorów kart, wzmacniających stare talie i wprowadzających zupełnie nowe mechaniki, symbole i sposoby na pokonanie przeciwnika.

swd11_saw-gerrera

Żółte postaci w Dziedzictwach to sprytni szmuglerzy, gangsterzy i nieugięci łowcy nagród. Wystarczy spojrzeć na Sawa Gerrarę, żeby zorientować się, że żółte karty w Dziedzictwie potrafią dać przeciwnikowi w kość. Dzięki jego zdolności specjalnej możesz odrzucić kartę z ręki przeciwnika lub swojej, aby zadać przeciwnikowi niebezpośrednie obrażenia równe jej kosztowi.

palpatine d76

Jeśli jednak nad wolnych strzelców wolisz postaci silne Mocą, to nie będziesz zawiedziony. Do swojej talii możesz włączyć nową wersję Palaptine’a – Darth Sidious włada potężną Mocą i raz na rundę może obniżyć koszt zagranego wydarzenia nawet o 3 zasoby. Powstań za 2 zasoby? Trudno będzie nadążyć za takim tempem!

tarkinSami Jedi i Sithowie, choćby i potężni, nie wygrywają galaktycznych wojen. To genialni stratedzy, tacy jak Wielki Moff Tarkin, odpowiadają za największe zwycięstwa imperialnej floty. Jego potężna akcja, której możesz użyć raz na turę, pozwala na usunięcie 2 swoich kości z tym samym symbolem, aby zadać 4 obrażenia niebezpośrednie. Choć obrażenia takie rozdziela między swoje postaci przeciwnik, nie zmienia to faktu, że zostają zadane i wkrótce wszyscy ukorzą się przed Imperium.

To Twoje Dziedzictwo

Zestawy Dziedzictwo i nowe zestawy startowe kupisz już dzisiaj w swoim ulubionym lokalnym sklepie z grami planszowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *