Premiera: Imperium w stanie wojny

„Chcesz go wziąć, prawda?”

– Imperator Palpatine

Imperium w stanie wojny trafia do sprzedaży! Od dzisiaj możecie dostać nowe zestawy dodatkowe do Star Wars: Przeznaczenia we wszystkich dobrych sklepach z grami planszowymi. Rozszerzenie skupia się przede wszystkim na postaciach i wydarzeniach z serialu Rebelianci, ale znajdziecie w nim również karty stworzone na podstawie całej sagi Star Wars.

swd07_imperium_w_stanie_wojny

Nie jestem Jedi

Ashoka Tano to jedna z najważniejszych postaci w serialu Rebelianci, a także jedna z Jedi, którzy odegrali kluczową rolę podczas Wojny Klonów. Jej mistrzem był Anakin Skywalker i, mimo że ich relacja nie zawsze przebiegała najlepiej, wiele się od niego nauczyła (a może to Anakin więcej się nauczył od niej?).

swd07_ashoka_tano swd07_miecz_swietlny_shoto

W serialu Ashoka posługuje się dwoma krótkimi mieczami świetlnymi, którymi włada z morderczą precyzją. Dlatego też na jej kości znajdziecie dwie ścianki przedstawiające po 2 obrażenia wręcz. Pozostałe ścianki oddają charakter postaci – to sprytna agentka, która zawsze wychodzi cało z opresji i jest przygotowana na wszystko. Jej zdolność tylko to podkreśla, dodatkowo sprawiając, że Ashoka jest niezwykle elastyczną postacią – im mniej ulepszeń do niej dołączysz, tym częściej będziesz mógł ja aktywować.

Po śmierci Inkwizytora

Siódma Siostra to wielka antagonistka Ashoki Tano, z którą stoczyła pamiętny pojedynek w Rebeliantach. Ta doskonale wyszkolona inkwizytorka zajęła miejsce Wielkiego Inkwizytora po jego śmierci i poprzysięgła ścigać pozostałych przy życiu Jedi, wykorzystując w tym calu zarówno Moc, jak i technologię.

swd07_siodma_siostra swd07_droid_id9

Patrząc na jej kostkę, może wydawać się początkowo, że status karty legendarnej został tu przydzielony trochę na wyrost. Tylko dwie ścianki z obrażeniami wręcz, w tym jedna z zaledwie jednym obrażeniem? Po jednym symbolu zakłócenia, osłony i zasobu? Do tego pusta ścianka? Na szczęście wystarczy przeczytać zdolność, żeby sprawa się wyjaśniła. Po aktywacji Siódmej Siostry możesz rzucić dodatkową kością Droida poszukiwacza do swojej puli – kością, która szybko rośnie w siłę. Sam Droid poszukiwacz to przyzwoita karta, jednak wzmocniona przez inkwizytorkę może być prawdziwym utrapieniem dla przeciwnika.

Nie drażnij Wookieech

Z Imperium w stanie wojny odkryjecie Star Wars: Przeznaczenie na nowo! Poza możliwością stoczenia serialowego pojedynku Ashoki Tano z Siódmą Siostrą, nowy dodatek pozwoli Wam na włączenie do swoich talii nowych kart z całej sagi Star Wars. Wśród 160 zupełnie nowych kart, znajdą się takie postaci jak , , , czy .

<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" alt="" src="http://galakta.pl/wp-content/uploads/2017/09/swd07_wojownik_wookieech.png" width="300" height="425" />
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" alt="" src="http://galakta.pl/wp-content/uploads/2017/09/swd07_lando_calrissian.png" width="300" height="425" />
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" alt="" src="http://galakta.pl/wp-content/uploads/2017/09/swd07_ezra_bridger.png" width="300" height="425" />
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" alt="" src="http://galakta.pl/wp-content/uploads/2017/09/swd07_bossk.png" width="300" height="425" />

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *