Mistrzostwa Sklepów 2017 oraz Puchar Galakty sezon 2

Prezentujemy listę sklepów, które organizują w tym sezonie turnieje rangi Mistrzostw Sklepu (Store Championship) w polskiej wersji językowej. Aktualną listę znajdziecie w zakładce turnieje. Lista będzie aktualizowana na bieżąco, wraz z otrzymywanymi przez nas informacjami od organizatorów turniejów.

Przypominamy także o turnieju o Puchar Galakty, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Krakowie. Mamy dobrą informację dla osób, które nie uzyskały wystarczająco wysokiego miejsca w rankingu, aby otrzymać zaproszenie na turniej. Nie wszyscy czołowi gracze rankingu mogą pojawić się turnieju co oznacza, że pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Z tego powodu dajemy możliwość zgłoszenia się graczom z niższych miejsc. Każdy chętny może zgłosić się do turnieju poprzez zakup i opłacenie wejściówki. Uwaga! Zostało tylko kilka miejsc i decydować będzie kolejność zgłoszeń!

Znalezione obrazy dla zapytania store championship 2017 destiny

Nagrody w turniejach rangi Mistrzostw Sklepu.

Zwycięzca tego turnieju otrzymuje kartę „bye” dającą pierwszoturowe zwycięstwo na dowolnym turnieju rangi Mistrzostw Regionu. Jeden gracz może zdobyć jedynie jedną taką kartę. W przypadku gdy wygra on kolejny turniej, nagroda ta przechodzi na kolejnego gracza.

Pozostałe nagrody:

1 miejsce – trofeum, mata do gry, plastikowa karta promocyjna „Kapitan Phasma”, pudełko z grafiką z gry, karta promocyjna „Najlepszą obroną…”

2 miejsce – mata do gry, plastikowa karta promocyjna „Kapitan Phasma”, pudełko z grafiką z gry, karta promocyjna „Najlepszą obroną…”

3-4 miejsce – mata do gry, pudełko z grafiką z gry, karta promocyjna „Najlepszą obroną…”

5-8 miejsce – pudełko z grafiką z gry, karta promocyjna „Najlepszą obroną…”

Każdy uczestnik otrzyma kartę promocyjną „Najlepszą obroną…”

piramida

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *