Puchar Galakty sezon 1

Z przyjemnością informujemy, że 24 czerwca 2017 w krakowskiej kawiarni Hex odbędzie się turniej kończący pierwszy sezon rankingowy – Puchar Galakty. Będzie to turniej dla najlepszych graczy obecnego sezonu. W turnieju weźmie udział 48 graczy i będzie on rozgrywany w specjalnym formacie: faza grupowa + pucharowa. Gracze zostaną rozlosowani na grupy zgodnie z miejscami zajmowanymi w rankingu na koniec sezonu. Najlepsi gracze z każdej grupy awansują do fazy pucharowej. Szczegółowy opis formatu zostanie opublikowany najpóźniej w tygodniu poprzedzającym turniej. Po turnieju odbędzie się konkurs z nagrodami dla chętnych.

Pierwszy sezon zakończy się 31 maja. Wszystkie turnieje, które odbędą się do tego czasu, będą wliczane do rankingu obecnego sezonu. Drugi sezon rozpocznie się 27 czerwca, po turnieju o Puchar Galakty.

Zapisy na turniej ruszą 2 czerwca i potrwają do 11 czerwca. Koszt udziału wynosi 25zł, a wejściówkę będzie można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego wydawnictwa. Turniej jest przeznaczony dla najlepszych 48 graczy rankingu, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będą mogli się pojawić, dlatego wszyscy gracze, którzy zajmą miejsca do 70 będą mogli zgłosić chęć udziału w dniach 2-11 czerwca. Gracze z TOP48 rankingu udział w turnieju będą mieli zapewniony, natomiast gracze z niższych miejsc zostaną przez nas poinformowani 12 czerwca o możliwości wzięcia udziału w turnieju. Jeżeli okaże się, że zostaną wolne miejsca, wówczas skontaktujemy się z kolejnymi graczami, tak by w turnieju wzięło udział 48 osób.

 

Nagrody:

1 miejsce – 36 zestawów dodatkowych, puchar, 2x karta promocyjna, zestaw żetonów zasobów

2 miejsce – 20 zestawów dodatkowych, puchar, 2x karta promocyjna, zestaw żetonów zasobów

3 miejsce – 16 zestawów dodatkowych, puchar, karta promocyjna

4 miejsce – 12 zestawów dodatkowych, karta promocyjna

Miejsca 5-8 – 6 zestawów dodatkowych, karta promocyjna

Miejsca 9-16 – 3 zestawy dodatkowe, karta promocyjna

Miejsca 17-48 – 1 zestaw dodatkowy

Dla każdego uczestnika:

  • Zestaw unikatowych żetonów
  • Pamiątkowa przypinka dla każdego gracza
  • Identyfikator

Zestawy dodatkowe będą pochodzić z najnowszego dodatku: Duch Rebelii.

W puli nagród również znajdzie się kilkanaście zestawów dodatkowych przeznaczonych na konkurs, który odbędzie się bezpośrednio po turnieju.

 

Harmonogram turnieju:

Rejestracja: 10:30 – 11:00

Losowanie grup: 11:00 – 11:10

Rundy grupowe: 11:10 – 17:00 (z 45 minutową przerwą na posiłek)

Rundy pucharowe: 17:00 – 21:00

Konkurs oraz integracja: od 21:00

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *