Start rankingu!

Imperialna machina rankingowa ruszyła!

Kolejny dzień – kolejny powód do walki o losy odległej galaktyki. Już od dzisiaj gracze mogą rejestrować i logować się do rankingu, organizatorzy mogą zgłaszać turnieje, a my zapewniamy dodatkowe nagrody! Po co jest ranking i co możecie dzięki niemu zyskać? Oto krótkie podsumowanie:

Dla graczy

Poe poleca.

Ranking jest otwarty dla każdego. Jeśli byłeś zapisany do jednego z rankingów innych naszych gier (Warhammer 40,000: Podbój lub Gra o Tron: Gra karciana), nie musisz rejestrować nowego konta. Wystarczy, że się zalogujesz i je aktywujesz. Jeśli po raz pierwszy spotykasz się z prowadzonym przez Galaktę rankingiem – zapisz się, klikając tutaj.

Za każdym razem, kiedy weźmiesz udział w turnieju zgłoszonym do rankingu, otrzymasz punkty, które określają Twoją aktualną pozycję wśród zarejestrowanych graczy. Po zakończeniu sezonu 32 najlepszych graczy otrzyma zaproszenie do udziału w prestiżowym Turnieju o Puchar Galakty. Pierwszy taki turniej odbędzie się w czerwcu w Krakowie, więc lepiej już teraz zacznij zbierać punkty 😉

Dodatkowo, biorąc udział w turniejach wpisanych do rankingu, będziesz miał szansę zdobyć unikalne nagrody. Na dobry początek, we wszystkich turniejach w marcu będą do zdobycia akrylowe znaczniki obrażeń, zasobów i osłon.

Dla organizatorów

Od dzisiaj możesz zgłaszać organizowane przez siebie turnieje do rankingu. Gracze biorący w nich udział zdobywają punkty, które windują ich pozycję na liście najlepszych graczy, co jest dodatkową zachętą i motywacją, aby częściej przychodzić na Twoje wydarzenia. Dodatkowo turnieje rankingowe będziemy wspierać wyjątkowymi nagrodami, dostępnymi tylko w ograniczonym czasie.

Jeżeli organizowałeś już turnieje w ramach rankingu do Gry o Tron LCG lub Warhammera: Podboju wystarczy, że napiszesz do nas na przeznaczenie@galakta.pl z informacją, że chcesz również organizować turnieje w Przeznaczenie.

Jeśli po raz pierwszy spotykasz się z naszym rankingiem, oto co musisz zrobić, żeby zgłosić turniej i ubiegać się o dodatkowe nagrody dla graczy. Żeby zgłosić turniej, najpierw zapoznaj się z dokumentami rankingowymi, dostępnymi tutaj i wyślij maila na przeznaczenie@galakta.pl. W mailu napisz kilka słów o swoim lokalu lub wydarzeniu, które organizujesz – odezwiemy się do Ciebie z instrukcjami dalszego postępowania.

Ze swojego konta organizatora będziesz mógł zgłaszać kolejne turnieje. Warto tylko pamiętać, że turniej należy zgłosić odpowiednio wcześniej, żebyśmy mieli czas go zaakceptować. Wszystkie dokładne informacje na temat zgłoszeń i dodawania wyników można znaleźć w Regulaminie dla OT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *