Duet Mocy 1+1

To Twoje Przeznaczenie!

Kup jeden zestaw startowy lub dodatkowy – drugi otrzymasz gratis!

Kup 2 zestawy w cenie jednego w promocji Duet Mocy 1+1 i walcz w dynamicznych pojedynkach w grze Star Wars: Przeznaczenie!

Kochasz uniwersum Star Wars? Uwielbiasz pełne akcji pojedynki pomiędzy największymi bohaterami i złoczyńcami galaktyki? Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Poznaj Star Wars: Przeznaczenie, intuicyjną kościano-karcianą grę, która pozwoli Ci odegrać najbardziej pamiętne sceny z całej sagi (i nie tylko!), a także przetestować najróżniejsze postaci w boju! Jako stań oko w oko z lub rozegraj pamiętną bitwę między a . Los galaktyki spoczywa w Twoich rękach!

Nigdy nie było lepszego momentu, by dołączyć do gry w Star Wars: Przeznaczenie! Od dzisiaj w ramach promocji Duet Mocy 1+1 do każdego zestawu startowego drugi zestaw otrzymujesz gratis! To samo dotyczy zestawów dodatkowych – każdy zakupiony zestaw dodatkowy Przebudzenia to drugi zestaw Przebudzeń gratis! Tak, to nie , to szczera prawda. Spieszcie się jednak, taki stan równowagi Mocy nie utrzyma się długo – promocja dostępna w wybranych sklepach jest tylko do 18. października lub do wyczerpania zapasów.

Poznaj bohaterów

W Zestawie Podstawowym Rey otrzymujesz gotową do gry talię Jasnej Strony Mocy. W Twojej drużynie znajdą się Rey i Finn. Gotowa talia wspiera ich zdolności, ale pozwala także na wiele możliwości rozbudowy. Czy będziesz grał agresywnie, wykorzystując dodatkowe akcje na zadawanie obrażeń, czy skupisz się na osłonach i uderzysz w krytycznym momencie?

Już po jednej partii będziesz wiedział, jaki styl gry wolisz i odpowiedni rozbudujesz swoją talię dzięki zestawom dodatkowym Przebudzenia.

 

Utalentowana mechanik, pilot, a także wojowniczka. Rey jest wrażliwa na Moc - czy jednak to wystarczy w starciu z Kylo Renem?
Finn to były szturmowiec Najwyższego Porządku, który zbuntował się przeciwko niesprawiedliwiej organizacji. Razem z Rey walczą o wolność i własne życie.

Poznaj złoczyńców

Kupując jeden zestaw drugi otrzymujesz gratis! To świetna opcja dla tych, których kusi Ciemna Strona Mocy. W Zestawie Podstawowym Kylo Ren po Twojej stronie stanie sam Kylo Ren – były uczeń Luke’a Skywalkera, jeden z Rycerzy Ren, doskonały szermierz i użytkownik Mocy. Nie zna strachu i staje do walki wspierany tylko przez Szturmowca Najwyższego Porządku.

Ta agresywna talia jest świetnie skomponowana i łatwo ją rozbudować dzięki zestawom dodatkowym Przebudzenia.

 

Kylo Ren - zdolny uczeń Luke'a Skywalkera, który przeszedł na Ciemną Stronę Mocy. Doskonały szermierz i użytkownik Mocy na Twoje rozkazy.
Szturmowiec Najwyższego Początku - niezrównana lojalność i posłuszeństwo. Zrobi, co mu rozkażesz.

Gdzie kupić?

Zestawy w promocyjnej ofercie Duet Mocy 1+1 znajdziesz w tych sklepach:

ALEplanszówki
Modrzewiowa 15,
Przyjaźń
Graal
Warszawa
Mapa sklepów

LootQuest

Bema 10d,
Gdynia
Mag Planszowy
Szewska 31,
Wrocław
Mepel
Panewnicka 343,
Katowice
Morgad
Sklep internetowy
Planszomania
Morcinka 5, lokal 35,
Warszawa
Planszóweczka
DH Astra stoisko 139
Horbaczewskiego 4-6
Wrocław
Rebel.pl
ul. Matejki 6,
Gdańsk
Shockland
Słowackiego 37,
Gdańsk
Strategia Centrum Gier
Maratońska 24/32, lokal 42, hala 2,
Łódź
Strefa Gry
Gazownicza 21A,
Bielsko-Biała
Strefa MTG
al. Armii Ludowej 15,
Warszawa
Trzy Trolle
Promienna 19,
Jelenia Góra
Vanaheim
Lubicz 34/6
Kraków
Galakta
Łagiewnicka 39,
Kraków
4Relax
Sklep internetowy
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" src="http://przeznaczenie.galakta.pl/wp-content/uploads/2017/01/P46.png" alt="" width="300" height="425" />
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" src="http://przeznaczenie.galakta.pl/wp-content/uploads/2017/01/P20.png" alt="" width="300" height="425" />
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" src="http://przeznaczenie.galakta.pl/wp-content/uploads/2017/01/P10.png" alt="" width="300" height="425" />
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" src="http://przeznaczenie.galakta.pl/wp-content/uploads/2017/01/P35.png" alt="" width="300" height="425" />
<img class="aligncenter size-medium wp-image-92" src="http://przeznaczenie.galakta.pl/wp-content/uploads/2017/01/P116.png" alt="" width="300" height="425" />