System turniejowy

Zestawy turniejowe

Zestawy turniejowe są to zestawy nagród do poszczególnych gier turniejowych, które mogą posłużyć jako nagrody dla uczestników, a  przeznaczone są dla osób organizujących turnieje. Zawierają one unikatowe elementy do gier, takie jak karty z alternatywnymi grafikami, akrylowe żetony, maty do gier, plakaty, pudełka na karty. Ich zawartość jest różna w zależności od zestawu – sklepy, które zamówią taki zestaw nie mogą go sprzedawać – zawartość zestawu powinna zostać rozdana uczestnikom turniejów i wydarzeń poświęconych Star Wars: Przeznaczeniu.

Jeśli chcecie wziąć udział w turnieju i wygrać nagrody przedstawione na tej stronie, zapytajcie w swoim lokalnym sklepie z grami, czy planuje on zamówić taki zestaw. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma takiego miejsca, napisz do nas na turnieje@galakta.pl. Będziemy starali się znaleźć najbliższy sklep, który z nami współpracuje i skierować Cię do niego.

Rodzaje zestawów turniejowych i aktualne zestawy

  • Zestawy Sezonowe (I kwartał, II kwartał, III kwartał, IV kwartał)

Zestawy sezonowe są dostępne cztery razy do roku co 3 miesiące. Mogą posłużyć jako nagrody na pojedynczych turniejach, w lokalnych ligach, bądź konkursach. Każdy sklep może zamówić maksymalnie 2 zestawy sezonowe do danej gry na każdą placówkę. W przypadku, gdy ta liczba nie jest wystarczająca, należy konsultować ją indywidualnie z wydawcą.

Nagrody w zestawie sezonowym na pierwszy kwartał 2017.
  • Mistrzostwa Sklepu (Store Championship)

Są to zestawy przeznaczone jedynie dla sklepów. Każdy sklep może zamówić jeden taki zestaw dla każdej gry. Sklep, który zamówi taki zestaw zobowiązuje się do zorganizowania turnieju, w którym do wygrania są nagrody zawarte w tym zestawie.  Zwycięzca turnieju otrzymuje kartę „bye” dającą pierwszoturowe zwycięstwo na dowolnym turnieju rangi Mistrzostw Regionu. Jeden gracz może zdobyć jedynie jedną taką kartę. W przypadku gdy wygra on kolejny turniej, nagroda ta przechodzi na kolejnego gracza.

  • Mistrzostwa Regionu (Regional Championship)

Mistrzostwa Regionu są to duże turnieje odbywające się w różnych częściach kraju. Liczba turniejów w daną grę, które mogą zostać zorganizowane w kraju jest ograniczona i zależna od gry. W celu zorganizowania takiego turnieju należy się zgłaszać w odpowiednim terminie drogą mailową (turnieje@galakta.pl). Zwycięzca turnieju otrzymuje kartę „bye” dającą pierwszoturowe zwycięstwo na turnieju rangi Mistrzostw Polski. Jeden gracz może zdobyć jedynie jedną taką kartę, w przypadku gdy wygra on kolejny turniej, nagroda ta przechodzi na kolejnego gracza.

  • Mistrzostwa Polski (National Championship)

Jest to turniej o tytuł Mistrza Polski odbywający się raz w roku organizowany przez nasze wydawnictwo lub przez organizatorów współpracujących z nami.

  • Inne zestawy promocyjne

Od czasu do czasu organizowane są dodatkowe wydarzenia z osobnymi zestawami promocyjnymi, niekoniecznie do gier turniejowych. W takich przypadkach również informujemy naszych partnerów o możliwości zamawiania takich zestawów.

Więcej informacji

Więcej informacji o zestawach turniejowych i zorganizowanym systemie rozgrywek możecie znaleźć na stronie Galakty lub na stronie poświęconej Organized Play, prowadzonej przez Fantasy Flight Games.